Zwart-witte koeien in groene weilanden, kleurrijke libellen in een netwerk van slootjes en kleine stadjes zoals Vollenhove en Blokzijl. Er zijn 10.000 redenen om dit jaar te kiezen voor Overijssel op z’n mooist! We verblijven in een vakantiehuis met een prachtig uitzicht vanaf de dijk.
Onze vakantiewoning is een geriefelijk huis, de eigenaren heten ons van harte welkom op hun erf waar van alles te beleven is. In de keuken eten we lekker met elkaar en ’s avonds maken we misschien wel een gezellig kampvuurtje. De picknicktafels staan er vrolijk omheen.
Overdag vermaken we ons in de prachtige omgeving. Misschien gaan we wel varen in Giethoorn of brengen we een bezoek aan een boerderij. Hier verkopen ze de lekkerste producten! Er zijn genoeg gezellige stadjes in de omgeving waar je je hart kan ophalen aan alle winkeltjes met Hollandse souvenirs. En een bezoek aan een terrasje voor een lekker stukje gebak slaan we zeker niet over!
Bij de prijs inbegrepen: | Vervoer ter plaatse Verblijf in vakantiehuis Bed- en badlinnen Maaltijden Begeleidingskosten €330,- |
Niet bij de prijs inbegrepen: | Reserveringskosten €28,- Vervoer van huis naar de accommodatie v.v. Excursies €60,- Reis- en/of annuleringsverzekering |
Extra informatie
Aantal Begeleiders | 1 reisbegeleider voor 2 of 3 deelnemers |
---|---|
Handjes | 4 |
Aantal dagen | 5 |
Land | Nederland |
Deze reis is geschikt voor deelnemers die:
Toezicht en ondersteuning bij de zelfzorg nodig hebben
Hulp nodig hebben bij het aanreiken/toedienen van medicijnen
Behoefte hebben aan een duidelijk dagprogramma
Een korte wandeling kunnen maken (1/2 uur)