Beschrijving
Het hoogtepunt van deze reis is natuurlijk de dag in Legoland Windsor! Het park biedt spannende attracties, spectaculaire shows en indrukwekkende bouwwerken van LEGO-steentjes. Er is voor iedereen wat te beleven! Bekijk de themagebieden over onder andere ridders, piraten en Ninjago. Op de andere dagen kunnen we ons vermaken in bijvoorbeeld Windsor, bekend om het grote kasteel van de Engelse Koninklijke familie. Maar een dag in Londen mag natuurlijk ook niet ontbreken, wat een wereldstad!
We verblijven in een vakantiehuis in de plaats Reading, net buiten het centrum. Het huis is modern, met een luxe afwerking. Echter kan het wel zijn dat we in twee groepen eten. Dat komt door de kleine eetkamer, maar dat maakt deze reis niet minder leuk. We hebben we een grote tuin, met een grasveldje waar we een balletje kunnen trappen of chillen in het zonnetje. Dus heb je zin in een reis naar Legoland en Londen, ga met ons mee!
Dit is een 2 & 3 handjes actief reis
Dat betekent onder andere dat je toezicht of lichte ondersteuning nodig hebt in de zelfzorg. Je kan 2 à 3 uur wandelen verdeeld over de dag, zonder hulpmiddelen. We maken dagelijks uitstapjes van een halve dag of soms rond de twee uur. Er gaat ongeveer 1 begeleider mee per 3 deelnemers. Voor een uitgebreide omschrijving van het handjes-systeem, klik hier.
Inclusief:
– Verblijf in meerpersoonskamer in accommodatie
– Bedlinnen
– Maaltijden
– Begeleidingskosten €648,-
– Vervoer vanaf de opstapplaats
– Dagticket Legoland
Exclusief:
– Reserveringskosten €30,-
– SGR-garantie €5,-
– Excursies €130,-
– Badlinnen
– Reis- en/of annuleringsverzekering
– Vervoer van huis naar opstapplaats v.v.
– Toeslag 1-persoonskamer €319,-