Vakantie gehandicapten met zorg
Bij Adios organiseren we vakanties voor gehandicapten met zorg. Dus voor de mensen die ook onbezorgd op vakantie willen, maar daar wel begeleiding bij nodig hebben. Adios is er voor hen. Al meer dan tien jaar organiseren we vakanties voor gehandicapten waarin we de zorg bieden die je nodig hebt. Het begint bij een gezellige Ontmoetingsdag, waarop je je mede-vakantiegangers en de reisbegeleiders ontmoet.
Wat onze vakanties zo speciaal maakt? Nou je hebt keuze uit meer dan 30 bestemmingen in Nederland en daar buiten. Tijdens de reis sta je er nooit alleen voor! Want je bent samen met je medereizigers, begeleiders én god.
Onze christelijke identiteit – Met God
Adios Reizen organiseert al jaren vakanties voor gehandicapten met zorg. Dit doen wij vanuit een duidelijke christelijke identiteit. Wij geloven dat iedereen waardevol is en tijdens een vakantie mag ervaren dat hij of zij gezien wordt. Daarom besteden we tijdens de reizen aandacht aan het geloof en onze relatie tot God. Op deze manier reist God met jou mee.
Adios Reizen hoort niet bij een bepaalde kerkelijke stroming; we beleven ons geloof in één God, ieder op zijn eigen manier. Ook als je niet bekend bent met het christelijk geloof, maar dit wel respecteert, ben je van harte welkom om mee op vakantie te gaan.
Welke reis past bij jou?
Bij Adios Reizen bieden we verschillende soorten vakanties aan, van ontspannen strandvakanties tot actieve stedentrips en avontuurlijke reizen. Welke vakantie het beste bij je past, hangt af van jouw wensen én de mate van zorg die je nodig hebt.
Daarom werken we met het handige handjes-systeem. Een reis met één of twee handjes is geschikt voor reizigers die redelijk zelfstandig zijn maar behoefte hebben aan structuur. Heb je meer hulp nodig, bijvoorbeeld bij verzorging of dagelijkse handelingen, dan kies je een vakantie met vier of vijf handjes. Zo weet je zeker dat er altijd een vakantie is die perfect aansluit bij jouw mogelijkheden en zorgbehoefte.
Elkaar echt kennen: Voor, tijdens én na de reis
We snappen dat een grote reis echt een big deal is. Je raakt aan elkaar gehecht en wilt elkaar goed leren kennen. Daarom organiseren we voor elke vakantie voor gehandicapten een ontmoetingsdag. Hier leer je jouw begeleiders en reisgenoten alvast kennen. Dat maakt de stap om mee te gaan een stuk makkelijker. Zo vertrek je met een vertrouwd gevoel en kun je ontspannen uitkijken naar je vakantie.
Na afloop is er ook een slotfeest. Hier sluit je de vakantie samen af en blik je terug op de mooie momenten die je hebt meegemaakt.
Onze begeleiders tijdens vakantie gehandicapten met zorg
Tijdens een vakantie gehandicapten met zorg staan onze begeleiders altijd voor je klaar. Zij bieden niet alleen praktische zorg en ondersteuning, maar ook persoonlijke aandacht en gezelligheid. Elke begeleider is verantwoordelijk voor een kleine groep deelnemers. Hierdoor is er altijd tijd om jou écht te leren kennen en te zorgen dat jij volop geniet.
Ga mee op reis met Adios Reizen
Wil jij ook een onvergetelijke vakantie gehandicapten met zorg beleven? Bij Adios Reizen combineren we geloof, zorg en plezier tot een unieke ervaring. Of je nu kiest voor avontuur of ontspanning: wij zorgen dat je zorgeloos kunt genieten. Bekijk het aanbod en meld je vandaag nog aan voor jouw volgende vakantie met Adios Reizen!